2 120 ₴








Насоси цієї серії призначені для перекачування чистої води та можуть застосовуватися: для побутового використання під час водопостачання зі свердловин і резервуарів, для перекачування води в резервуари, для зрошувальних систем, для автоматичного подавання води спільно з невеликими резервуарами під час використання керівної автоматики (керівні реле, контролери тиску).
Переваги:
Характеристики:
Комплект постачання:
Замовляйте глибинний насос Delta 3TRW 1,2 - 60 0,37kW польського виробництва прямо зараз і ми отправим його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам за номерами нижче.
Контактні дані для замовлень:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delta |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 6.6 кг |
| Вид насоса | Свердловинний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Максимальний напір | 50 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 370 Вт |
| Пропускна здатність | 1.2 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |