1 199 ₴
945 ₴
-21%



Одноклапанний вібраційний заглибний насос Gross VMP60 (Малюк) з верхнім забором польського виробництва може використовуватися для забезпечення подавання прісної води з водойми будь-якого типу, а також свердловин трубчастого типу (якщо їхній діаметр більший 10 см). Підійде для забезпечення поливання саду або городу, а також ділянки біля будинку або водопостачання самого будинку.
Переваги:
Характеристики:
Комплект постачання:
Замовляйте одноклапанний вібраційний заглибний насос Gross VMP60 польського виробництва прямо зараз і ми отправим його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам за номерами нижче.
Контактні дані для замовлень:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gross |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 3.4 кг |
| Вид насоса | Вібраційний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна глибина занурення | 10 м |
| Максимальний напір | 60 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 0.28 Вт |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 7.5 м |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна пропускна здатність | 1.5 куб. м/год |
| Перекачувані середовища | Чиста вода |