5 900 ₴
5 505 ₴
-7%




Компакнтий корпус електроводонагрівача має кубічну форму а також внутрішній бак місткістю 30 літрів. Моделі Duplex створенні для встановлення в обмежений простір під мийкою, раковиною. Для легкого та безпечного монтажу передбачені монтажний шаблон, набор для кріплення, поглиблення на тильному боці корпусу.
Оптимальну функціональність бойлера забезпечують механічний термостат і мідний «мокрий» ТЕН на 1.5 кВт. Повний об’єм води нагрівається від +15 С до максимальної температури +65 С (з похибкою в 5 С).
Замовляйте електричний водонагрівач Aquaforce Duplex об'ємом 30 літрів із верхнім під'єднанням прямо зараз і ми відправимо його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам за номером нижче.
Контактні дані для замовлень:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Болгарія |
| Вага | 14.5 кг |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 30 л |
| Підводка | Верхня |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Компактний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 435 мм |
| Глибина | 375 мм |
| Ширина | 435 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Регулювання температури | Плавна |
| Управління водонагрівачем | Електронне |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |