Джерела безперебійного живлення ARUNA UPS TOR є повністю автоматичними пристроями, які призначені для:
Характеристики:
Замовляйте ДБЖ ARUNA UPS 1000 TOR прямо зараз і ми отправим його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам за номерами нижче.
Контактні дані для замовлень:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARUNA |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Індикація | Цифрова |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.8 кг |
| Висота | 380 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Технічні характеристики | |
| Час перемикання | 4 мс |
| Вихідна потужність | 1000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 600 Вт |
| ККД, не менше | 80 % |
| Напруга акумулятору | 220 В |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |