3 070 ₴








Фекальний насос з ножем Wisla ASD 2 - 2,6 kw A
Сфера застосування
Дренажно фекальні насоси використовуються для викачування вигрібних ям, колодязів, стічних вод
Наявність різального ножа в насосі допомагає перемелювати грубі частинки
Конструктивні характеристики: - корпус насоса з чавуну — робоче колесо одноканальне, закритого типу з чавуну. — Двигун асинхронний, однофазний, закритого типу, зовні вентильований із вбудованою в обмотку тепловим захистом. - вал насоса з неіржавкої сталі - механічне ущільнення з керамографіту з олійним з автором - комплектуються датчиком рівня води та може працювати в автоматичному режимі Характеристики: Потужність: 2600 Вт Напруга: 220 В Частота: 50 Гц Максимальний розмір частинок: 25 мм Продуктивність до: 10 м3/год Напор до: 10 м Глибина занурення: 5 м Діаметр приєднувального патрубка: 2" Матеріал: чавун Максимальна температура рідини: 40 oС Тип захисту: IP 68 Вага: 16.4 кг Гарантія: 12 місяців Країна-виробник: Китай
Замовляйте фекальний дренажний насос із ножем Wisla ASD 2 — 2,6 kw A для викачування вигрібних ям колодязів прямо зараз і ми відправимо її вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам на номери нижче.
Контактні данні для замовленнь:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wisla |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 14 кг |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр перекачуваних частинок | 25 мм |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Максимальний напір | 10 м |
| Підвищення тиску | Ні |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Пропускна здатність | 10 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота | 50 Гц |
| Конструктивні особливості | |
| Ріжуча насадка | Так |