Насос дренажно-фекальний Wisla ADR 1-1.1 (без поплавця) з зеленим рукавом 30 м — може бути застосований для перекачування чистої та забрудненої води в домашньому господарстві, фермах, садівництві, очисних спорудах, спорожненні побутових септиків і дощової води, зливу затоплених об'єктів, спорожнення басейнів та інших водойм. Потужність становить 1,1 кВт, продуктивність 166 л/хв. Насос не має поплавцевого вимикача, це дає змогу викачати воду з будь-якої ємності практично до останньої краплі. Водночас потрібно стежити за насосом і в потрібний момент вимкнути його, щоб він не вийшов із ладу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Wisla |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 10 м |
| Пропускна здатність | 10 куб.м/год |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Брудна |
| Діаметр перекачуваних частинок | 3 мм |
| Вага | 10.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Шланг | 30 м |
| Колір шланга | Зелений |
| Захист від перегрівання | Так |