Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Wisla |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 10 м |
| Пропускна здатність | 10 куб.м/год |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Брудна |
| Діаметр перекачуваних частинок | 3 мм |
| Вага | 10.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
|
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
|
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
|
| Захист від перегріву | Так |
|
| Шланг | 20 м |
| Колір шланга | Білий |
| Захист від перегрівання | Так |