Біметалевий радіатор ROSA HD500D8 являє собою радіатор із кулястим дизайном, конструкція якого сприяє утворенню стійких конвекційних потоків, що дає змогу зробити пристрій ефективнішим. Крім того, така конструкція знижує ймовірність утворення повітряних пробок.
Переваги:
Характеристики:
Комплект постачання:
Замовляйте біметальність радіатор для опалення ROSA HD500D8 на 10 секцій прямо зараз і ми отправим його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам за номерами нижче.
Контактні дані для замовлень:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rosa |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 17 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Максимальний робочий тиск | 15 бар |
| Стан | Новий |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Теплова потужність | 202 Вт |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Глибина | 96 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість секцій | 10 |
| Міжосьова відстань | 500 мм |