Насос для підвищення тиску GROSS 15WG-10 призначений для підіймання тиску в водопровідних і нагрівальних системах. Зазвичай такі насоси використовуються для збільшення сили натиску в системі водопостачання у різних типах приміщень: у приватних будинках, квартирах або на різних підприємствах. Насос для підвищення тиску гарантує нормальну й ефективну роботу побутової техніки, як-от бойлери, котли, колонки тощо, забезпечуючи стабільний напір води.
Переваги:
Характеристики:
Комплект постачання:
Замовляйте насос для підвищення тиску GROSS 15WG-10 польського виробництва прямо зараз і ми отправим його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам за номерами нижче.
Контактні дані для замовлень:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gross |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 3.5 кг |
| Вид насоса | Для підвищення тиску води |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна температура робочої рідини | 60 град. |
| Максимальний напір | 10 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | 2 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 90 Вт |
| Пропускна здатність | 0.9 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Частота | 50 Гц |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Тип ротора | Мокрий |