Сушарка для овочів і фруктів Grunhelm BY1162 — чудовий пристрій, призначений для швидкого сушіння різних овочів і фруктів із максимальною збереженням вітамінів і корисних мікроелементів.
Попри свої компактні розміри, вона здатна забезпечити ефективне обдування 5 містких піддонів, загальним об'ємом 20 літрів.
Те, що Вас дійсно потішить, так це продуктивність сушильного апарату, яка становить 520 Вт. Це означає, що техніка готова до регулярних інтенсивних навантажень. Але потужність, порівнюючи з можливістю вибору оптимальної температури, — це дріб'язок. Оскільки для висушування того чи іншого продукту потрібне різне теплове оброблення, дуже важливо, щоб конструкцією був передбачений широкий температурний діапазон. У цій моделі він варіюється в межах 35-70°.
У сушарці передбачені 5 окремих ярусів діаметром 38 см. У кожен із них можна помістити до 4 кг різних продуктів. Час сушіння коливається від 2 до 22 годин. Матеріал корпусу. Пристрій отримав досить просту конструкцію. Корпус, рівні та верхня кришка виготовлені з міцного білого пластику, стійкого до підвищених температур. Передбачений захист від перегрівання, завдяки якому гарантується безпека використання, а також унеможливлюється ймовірність зламання двигуна.
Сушарка для овочів і фруктів Grunhelm BY1162 — компактна та проста в експлуатації, вона стане незамінним помічником для будь-якої господині. Вона допоможе зберегти на зиму гриби, овочі, ягоди та лікарські трави. Також у ній можна сушити домашню локшину, хліб і рибу. Всі продукти довго зберігаються, не пересушуються, не втрачають своїх смакових якостей і користь.
Замовляйте сушарка для овочів і фруктів GRUNHELM BY1162 прямо зараз і ми відправимо її вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам на номери нижче.
Контактні данні для замовленнь:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 520 Вт |
| Кількість секцій | 5 |
| Об`єм | 20 л |
| Діаметр секцій | 38 мм |
| Вид секцій | сітка, лоток |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна продуктивність | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Індикатор роботи | Ні |
| Термостат | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Таймер | Ні |
| Функція автовідключення | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 39 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Вага | 4.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |