6 900 ₴
6 575 ₴
-5%
Модель CM-05 внушительный аппарат мощностью 2400Вт с блиновидным утюгом. Эти преимущества позволяют справляться с пайкой труб большого диаметра вплоть до 160 мм включительно. А покрытие тефлоном утюга позволит произвести пайку труб стык в стык. Комплектная стойка-тренога обеспечит устойчивость аппарата. Модель оснащена двумя нагревательными тэнами с возможностью выбора их работы. Терморегулятор с регулировкой температур от 50 до 320 градусов и автоматическим поддержанием заданной температуры.
Преимущества:
Характеристики:
Комплект поставки:
Замовляйте паяльник CANDAN CM-05 потужністю 2400 Вт турецького виробництва прямо зараз і ми відправимо його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам на номери нижче.
Контактні данні для замовленнь:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Candan |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина зварювального кабелю | 2 м |
| Максимальна робоча температура | 270 град. |
| Максимальний діаметр труби під зварювання | 75 мм |
| Максимальна загальна вага | 6.5 кг |
| Мінімальний діаметр труби під зварювання | 16 мм |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Номінальна потужність | 2400 Вт |
| Система контролю зварювального процесу | Температура нагрівального елемента |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Транспортний ящик для зварювальної машини та комплектуючих | Так |
| Частота струму | 50 Гц |