Pedrollo 3CPm 100-C — малошумний відцентровий насос. Насоси серії 2-4 СР широко використовуються для поливання та зрошення, у складі автоматичних насосних станцій для водопостачання і підтримки тиску.
Загальні характеристики:
Додатково:
Опис і застосування насоса 3CPm 100-C
Відцентрові електронасоси PEDROLLO серії 2-4СР рекомендуються для перекачування чистого вологи або хімічно неагресивних рідин.
Мають побутове та промислове приминання для водопостачання, поливання та зрошення.
Завдяки надійності, простоті в експлуатації й економності ці насоси широко використовуються, насамперед, у побуті, зокрема, у складі насосних станцій.
Встановлення насоса має проводитися в закритих приміщеннях або ж у місцях, захищених від атмосферного впливу.
Купуючи обладнання в нашій компанії, Ви отримуєте:
Експлуатаційні обмеження:
Q - подавання (продуктивність); H - загальний манометричний напір; HS - глибина всмоктування.


Замовляйте насос поверхневий Pedrollo 3CPm 100 прямо зараз і ми відправимо його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам на номери нижче.
Контактні данні для замовленнь:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 10.4 кг |
| Вид насоса | Багатоступінчастий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна глибина занурення | 7 м |
| Максимальний напір | 37 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Так |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Пропускна здатність | 7.2 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |