Загальні характеристики:
Додатково:
Опис і застосування насоса JSWm 3BM-N
Самовсмоктувальні насоси Pedrollo серії JSW рекомендуються для перекачування чистого вологи або хімічно неагресивних рідин.
Мають побутове та промислове застосування для водопостачання, підвищення тиску, поливання та зрошення.
Завдяки надійності, простоті в експлуатації й економності ці насоси широко використовуються, насамперед, у побуті, зокрема, у складі насосних станцій.
Самовсмоктувальні насоси JSW підійдуть навіть для перекачування води в присутності повітря змішаного з нею.
Встановлення насоса має проводитися в закритих приміщеннях або ж у місцях, захищених від атмосферного впливу.
Купуючи обладнання в нашій компанії, Ви отримуєте:
Експлуатаційні обмеження:
Q - подавання (продуктивність); H - загальний манометричний напір; HS - глибина всмоктування.


Замовляйте насос поверхневий Pedrollo JSWm 3BM 1,5 кВт прямо зараз і ми відправимо його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам на номери нижче.
Контактні данні для замовленнь:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 26.5 кг |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна глибина занурення | 9 м |
| Максимальний напір | 63 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Так |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Пропускна здатність | 9.6 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |