1 540 ₴
1 460 ₴
-5%






Гідроакумулятор 50 литров Euroaqua
Гідроакумулятор сталь горизонтальний 50 литров Euroaqua для систем автономного водопостачання.
Гідроакумулятор призначений для підтримки оптимального тиску в системі холодного та гарячого водопостачання і для запобігання гідравлічним ударам, які можуть спричинити чималі пошкодження в системі з довгим трубопроводом.
Застосовується в системах водопостачання заміських будинків, дач, котеджів, у промисловості для автоматичного подавання води спільно з автоматичними агрегатами підтримки тиску, для зрошення городів і садів, для мийного обладнання та в системах протипожежної безпеки.
Конструкція та гігієнічність використаних під час виготовлення матеріалів дають змогу застосовувати гідроакумулятори, обладнані мембраною з натуральної гуми, у системах із питною водою.
Забороняється використовувати гідроакумулятори на відкритому повітрі за температури довкілля нижче +1 °C.
КОНСТРУКЦІЯ І ПРИНЦИП ДІЇ
Гідроакумулятор є сталевою посудиною, всередині якої розташована еластична мембрана у формі колби.
Вона виготовлена з натуральної гуми або з високоякісної гуми марки ЕРDМ, або з бутилу та відповідає всім екологічним нормам.
Горловина мембрани герметично з'єднується за допомогою фланцового з'єднання з горловиною бака.
На фланці є нарізний штуцер для під'єднання до системи водопостачання.
Простір між мембраною і внутрішньою порожниною посудини заповнений повітрям під тиском, яке може регулюватися через клапан із ніпелем, який розміщений на протилежному торці абогорі.
Оскільки вода контактує тільки з мембраною, у такий спосіб унеможливлюється корозія бака.
Якщо в системі застосовується насос, який забезпечує тиск вище допустимого, потрібно встановити запобіжний клапан.
Фланець з отвором призначений для кріплення мембрани та основного приєднання до магістралі.
Гідроакумулятор спеціального технічного обслуговування не вимагає.
Переваги використання гідроакумулятора
Накопичення води під постійним тиском, що дає змогу насосу вмикатися не відразу під час витрати води із системи водопостачання, а тільки в міру зменшення кількості рідини (зменшення тиску) в гідроакумуляторі.
Захист системи водопостачання від гідроударів, що з'являються у разі перших увімкнень насоса або за великої витрати води із системи водопостачання.
Вміст резервної кількості води в системі водопостачання.
Продовжує термін експлуатації насосної техніки завдяки зменшенню частоти увімкнень/вимкнень насоса.
Усунений ризик забруднення питної води.
Мінімальна потреба у підкачуванні повітря.
Швидкий монтаж бака.
Мембрану нескладно замінити.
Довгий термін експлуатації мембрани зумовлений браком тертя мембрани об стінки бака.
Насос і допоміжне обладнання можуть монтуватися на спеціальному майданчику бака.
Замовляйте гідроакумулятор 50 літрів Euroaqua горизонтальний розширювальний бак для насосної станції прямо зараз і ми відправимо його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам на номери нижче.
Контактні данні для замовленнь:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Euroaqua |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 6.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструктивне виконання гідроакумулятора | Мембранний |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Мінімальний робочий тиск | 1 бар |
| Об`єм | 50 л |
| Покриття | Емаль |
| Розташування гідроакумулятора | Горизонтальне (з ніжками) |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Колір | Синій |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 380 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 1" |
| Довжина | 520 мм |