FAV S. A. Standard bimetal BS1-500— це надійний біметалевий радіатор, оптимальний продукт для міської квартири з відкритою системою опалення (центральне опалення), елегантні та потужні, вони чудово витримують великий натиск води та протистоять корозії. Сталь чудово тримає тиск (понад 60 атм), а алюміній передає тепло повітрю. Експлуатуються в будь-якій системі опалення (однотрубні, двотрубні).
Радіатори виробництва Польської компанії «FAV» Krakow виготовлені за ліцензією всесвітньо відомого бренда ТМ GLOBAL..
Кожен радіатор проходить контроль якості за фарбуванням і випробувальним тиском (не менш ніж 35 атм).
Технічні характеристики:
Переваги біметалевих радіаторів Fav Standard BS1-500 Bimetal:
Метод виготовлення:
Хімічна стійкість до процесів корозії:
Робочий тиск 2,5 МПа:
Сертифікація в системі УкрСЕПРО:
Сертифікація в системі УкрСЕПРО гарантує відповідність якості продукції українським стандартам і дає змогу вмикати її в тендери для державного та іншого будівництва.
Алюмінієві та біметалеві радіатори не підлягають сертифікації в Україні. Для демонстрації якості деякі оператори ринку сертифікують свою продукцію в резервних центрах сертифікації. УкрСЕПРО — загальноприйнята система сертифікації, що дає змогу використовувати опалювальні прилади в державних закупах.
Замовляйте біметалевий радіатор standard Mod BS1-500 на 10 секцій прямо зараз і ми отправим його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам за номерами нижче.
Контактні дані для замовлень:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FAV |
| Країна виробник | Польща |
| Теплова потужність | 180 Вт |
| Максимальний робочий тиск | 15 бар |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Колір | Білий |
| Вага | 1.56 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 563 мм |
| Ширина | 96 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Комплектація | |
| Кронштейн | Ні |
| Кран Маєвського | Ні |
| Заглушка | Ні |
| Термоголовка | Ні |
| Кран радіаторний кутовий | Ні |
| Кран радіаторний прямий | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тепловіддача Δt = 70 °C | 70 Вт |
| Кількість секцій | 10 |
| Кран Мавського | Ні |