3 565 ₴









Замовляйте насос ENERGO-N (Энергонасос) 3НШСк 0,37, 10м кабеля, глибинний, центробіжний, для свердловини та колодязя прямо зараз і ми відправимо його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам на номери нижче.
Контактні данні для замовленнь:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Энергонасосы |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальна пропускна здатність | 1.8 куб.м/год |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 0.37 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Номінальна пропускна здатність | 1.8 куб.м/год |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 567 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |