4 199 ₴
4 165 ₴
-1%




Електричний регулятор тиску ITALTECNICA BRIO TOP — це просунута автоматика відомого італійського виробника Italtecnica, яка може не тільки контролювати тиск, але й захистити ваш насос та всю систему від різних несприятливих режимів роботи. В автоматиці є реле протоку, захист від "сухого ходу" та захист від перевантажень, є функція запобігання замерзанню насоса (у разі падіння температури рідини нижче 4 °C автоматика циклічно вмикає насос), у разі спрацьовування захисту буде періодично перезапускатися й у разі виявлення сприятливих для насоса умов увійде в нормальний режим роботи. Прилад має захист класу IP65, що дає змогу не турбуватися про надмірну вологу та дає змогу використовувати його не тільки в приміщеннях, а й на вулиці, у колодязях і криницях. Автоматика має вбудований зворотний клапан і може працювати як із заглибними, так і з поверхневими насосами потужністю до 2200 Вт і споживанням струму до 16 А.
Реле тиску Brio Top може працювати у двох режимах керування насосом:
Контролер тиску Brio Top може застосовуватися в системах, де працює кілька насосів як разом, так і почергово, але в таких системах Brio Top може працювати тільки в режимі керування за тиском.
Переваги:
Характеристики:
Комплект постачання:
Замовляйте електронний регулятор тиску ITALTECNICA BRIO TOP італійського виробництва прямо зараз і ми відправимо його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам за номерами нижче.
Контактні дані для замовлень:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Italtecnica |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 1.1 кг |
| Зовнішній діаметр | 1 мм |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP65 |
| Максимальна потужність | 2200 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Робочий діапазон | 10 бар |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Частота | 50 GHz |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 225 мм |
| Глибина | 115 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 |