2 415 ₴








Замовляйте фекальний дренажний насос Delta WQD1- 1,1 kw. чавун для викачування вигрібних ям колодязів прямо зараз і ми відправимо його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам на номери нижче.
Контактні данні для замовленнь:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delta |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 16.4 кг |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр перекачуваних частинок | 25 мм |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Максимальний напір | 10 м |
| Підвищення тиску | Ні |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Пропускна здатність | 10 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Ріжуча насадка | Ні |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |