Замовляйте розширювальний бак Imera RV 80 л для опалення прямо зараз і ми відправимо його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам на номери нижче.
Контактні данні для замовленнь:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Imera |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 12 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструктивне виконання бака | Сферичний |
| Максимальна робоча температура | 100 град. |
| Максимальний робочий тиск | 8 бар |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал мембрани | EPDM гума |
| Мінімальний робочий тиск | 1.5 бар |
| Об'єм розширювального бака | 80 л |
| Розташування бака | Вертикальне (з ніжками) |
| Із замінної мембраною | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип розширювального бака | Мембранний |
| Товщина стінки бака | 1 мм |
| Колір | Червоний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 717 мм |
| Діаметр | 415 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 1" |