Розширювальний бак Imera RV 300 л Італія
Сфера застосування розширювальних баків – опалювальні схеми, а також системи кондиціонування. Крім того, їх часто застосовують для індивідуального опалення в охолоджувальних установках. Компенсують зміни теплоносія в об'ємі за перепадів температури.
Тип бака: вертикальний підлоговий;
Об'єм бака: 300 л;
Корпус виготовлений з: вуглецевої сталі;
Максимальне тиск: 8 бар;
Максимальна температура рідини, що перекачується: 100 градусів;
Діаметр з'єднання: 1 дюйм (2,54 см);
Габарити (висота х діаметр): 121х65 см
Замовляйте розширювальний бак Imera RV 300 л Італія прямо зараз і ми відправимо його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам на номери нижче.
Контактні данні для замовленнь:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Imera |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструктивне виконання бака | Сферичний |
| Максимальна робоча температура | 100 град. |
| Максимальний робочий тиск | 8 бар |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал мембрани | EPDM гума |
| Об'єм розширювального бака | 300 л |
| Розташування бака | Вертикальне (з ніжками) |
| Із замінної мембраною | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип розширювального бака | Мембранний |
| Товщина стінки бака | 1 мм |
| Колір | Червоний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1212 мм |
| Діаметр | 650 мм |