10 815 ₴



Pedrollo JCRm 2C — самовсмоктувальний насос "JET" з неіржавкої сталі. Повністю оновлена модель: знижений рівень шуму, покращені гідравлічні характеристики, зменшене енергоспоживання.
Загальні характеристики:
Додатково:
Опис і застосування насоса JCRm 2C
Самовсмоктувальні насоси Pedrollo серії JCR рекомендуються для перекачування чистої води або хімічно неагресивних рідин.
Мають побутове та промислове застосування для водопостачання, підвищення тиску, поливання та зрошення.
Завдяки надійності, простоті в експлуатації й економності ці насоси широко використовуються, насамперед, у побуті, зокрема, у складі насосних станцій.
Самовсмоктувальні насоси JCR підійдуть навіть для перекачування води в присутності повітря змішаного з нею.
Встановлення насоса має проводитися в закритих приміщеннях або ж у місцях, захищених від атмосферного впливу.
Купуючи обладнання в нашій компанії, Ви отримуєте:
Експлуатаційні обмеження:
Замовляйте Pedrollo JCRm 2С 0,75 кв Італія оригінал насос самовсмоктувальний, відцентровий поверхневий для водипрямо зараз і ми відправимо його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам на номери нижче.
Контактні данні для замовленнь:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 10.2 кг |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна глибина занурення | 9 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Максимальний напір | 47 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Так |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Пропускна здатність | 4.2 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 1 град. |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 1.1 кВт |
| Споживана потужність (W) | 1.1 |
| Частота струму | 50 |