3 470 ₴


Pedrollo PKm 60 — малогабаритний вихровий насос. Насоси серії PK призначені для перекачування води без абразивних забруднень. Мають високі напірні характеристики.
Загальні характеристики:
Додатково:
Опис і застосування насоса PKm 60
Вихрові електронасоси Pedrollo серії PK рекомендуються для перекачування чистої води або хімічно неагресивних рідин.
Мають побутове та промислове застосування для водопостачання, підвищення тиску, поливання та зрошення.
Завдяки надійності, простоті в експлуатації й економності ці насоси широко використовуються, насамперед, у побуті, зокрема, у складі насосних станцій.
Встановлення насоса має проводитися в закритих приміщеннях або ж у місцях, захищених від атмосферного впливу.
Експлуатаційні обмеження:
Замовляйте Pedrollo PKm 60 Італія оригінал насос самовсмоктувальний, повіхровий поверхневий для води прямо зараз і ми відправимо його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам на номери нижче.
Контактні данні для замовленнь:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 5.3 кг |
| Вид насоса | Вихровий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Максимальний напір | 38 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Так |
| Споживана потужність | 370 Вт |
| Пропускна здатність | 2.4 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Основні | |
| Потужність | 0.37 кВт |
| Споживана потужність (W) | 0.37 |
| Частота струму | 50 |