8 100 ₴
8 075 ₴





Pedrollo JSWm 2CX - Самовсасисовує насос “JETash з чугуна. Повністю оновлена модель: знижує рівень шуму, поліпшує гідравлічні характеристики та здатність самовідсмоктування, зменшує енергоефективне використання двигуна.
Загальні властивості:
Додаткові:
Опис і використання насосу JSWm 2CX
Рекомендовані насоси Pedrollo серії JSW рекомендуються для перекачки чистої води або хімічної неагресивної рідини.
У них є побутове та промислове домінування для водопостачання, підвищення тиску, поливання та зрошення.
Завдяки надійності, простоті в експлуатації та економії ці насоси широко використовуються, особливо в побуті, в складі насосних станцій.
Самовсаючі насоси JSW підійдуть навіть для перекачки води в присутності повітря змішаного з нею.
Встановлення насоса повинно відбуватися в закритих приміщеннях або в місцях, захищених від атмосферного впливу.
.
Експлуатаційні обмеження:
Замовляйте Pedrollo JSWm 2 CX 0,75 кв Італія оригінал насос самововує, центробільний поверхневий для води прямо зараз і ми відправимо його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам на номери нижче.
Контактні данні для замовленнь:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 13 кг |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна глибина занурення | 9 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Максимальний напір | 50 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Так |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Пропускна здатність | 4.2 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність (W) | 750 |
| Частота струму | 50 |