2 625 ₴







Дренажно-фекальний електронасос Кенле WQD/P-233 2,6 кВт підходить для відкачування води з затоплених льохів, вигрібних ям, відкачування каналізаційних дощів і різного типу стійок, зокрема з біологічними відходами. Насос обладнаний чавунною крильчаткою-подрібнювачем, що дає змогу йому перемелювати та готувати до викиду в'язкі відходи (гліна, фекалії, кухонні відходи). Ідеально підходить для відкачування побутових вигрібних (каналізаційних) ям закритого типу (без можливості потрапляння зовнішнього сміття, пакетів, дроту).
Фекальні насоси Кенле WQD/P-233 2,6 кВт призначені для підіймання брудних вод і хімічно неагресивних рідин, як-от ґрунтові та поверхневі води, зокрема з вмістом іла, побутових стоків, фекалій, осушення зливних колодязів, басейнів, підвалів.
Переваги:
Характеристики:
Комплект постачання:
Замовляйте дренжно-фекальний насос Кенле WQD/P-233 без поплавцевого вимикача прямо зараз і ми отправим його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам за номерами нижче.
Контактні дані для замовлень:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kenle |
| Вид насоса | Фекальний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 10 м |
| Пропускна здатність | 10 куб.м/год |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Брудна |
| Діаметр перекачуваних частинок | 10 мм |
| Вага | 13.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Ріжуча насадка | Так |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP68 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 7 м |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |