1 435 ₴
1 420 ₴
Показати оптові ціни
-1%






Використання:
Дренажний насос «Kenle» —P203 призначений для відкачування побутових і ґрунтових вод з зливних каналізаційних і стічних ям.
Даний насос конструктивно відноситься до типу заглибні дренажні електронасосів.
Технічна характеристика:
Модель: Кенле P—203 пластик; поплавковий вимикач — у наявності;
— Потужність, кВт — 0.75;
— Макс. глибина занурення, м — 5;
— Макс. напір, м — 6;
— Макс. продуктивність, м3/годину — 12000;
— Діаметр вихідного патрубка, дюйм — 1";
— Маса, кг (нетто) — 4.0;
— Маса, кг (брутто) — 4.5;
— Напруга, В — 220-240/50 Гц;
— Макс. температура закачиваемой рідини,°C — 40;
— Хв. рівень води, см — 5;
— Макс. розмір частинок в забрудненій воді, 0.5 мм;
Замовляйте дренажний насос Кенле Р - 203 з поплавцем для вигрібних ям колодязів басейнів прямо зараз і ми відправимо його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам на номери нижче.
Контактні данні для замовленнь:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kenle |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 4 кг |
| Вид насоса | Дренажний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Якість води | Брудна |
| Максимальний напір | 6 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Пропускна здатність | 5.4 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |