1 615 ₴


Кран кульовий 11с33п BREEZE – фланцевий сталевий кран стандартного проходу, розрахований на тиск PN16. Кран призначений для роботи з водою, природним газом, нафтопродуктами та інертними газами в системах водо-, тепло- та газопостачання, а також у промислових і комунальних мережах.
Замовляйте cтандартнопрохідний, фланцевий кран Breeze 11с33п DN20/15, PN16 прямо зараз і ми відправимо його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам по номеру нижче.
Контактные данные для заказов:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Breeze |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.5 кг |
| Вхідний діаметр | 1/2" |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Клас герметичності | А |
| Колір | Синій |
| Максимальна робоча температура | 180 град. |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Робоче середовище | Вода |
| Тип затвору | Кульовий |
| Тип приєднання | Фланцеве |
| Умовний прохід | 20 мм |