1 015 ₴


Кран кульовий 11с37п BREEZE – зварювання/зварювання, повний прохід, суцільнозварний із приєднувальними патрубками під зварювання, має ті самі переваги при монтажі, що й кран 11с31п, однак відрізняється від нього меншою будівельною довжиною та має повний прохід у всіх діаметрах.
Замовляйте повнопрохідний, приварний кран Breeze 11с37п DN15/15, PN40 прямо зараз і ми відправимо його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам по номеру нижче.
Контактные данные для заказов:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Breeze |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.5 кг |
| Вхідний діаметр | 1/2" |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Клас герметичності | А |
| Колір | Помаранчевий |
| Максимальна робоча температура | 180 град. |
| Максимальний робочий тиск | 40 бар |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Робоче середовище | Вода |
| Тип затвору | Кульовий |
| Тип приєднання | Під приварення |
| Умовний прохід | 15 мм |