3 055 ₴


Кран кульовий 11с31п BREEZE – зварювання/зварювання, стандартний прохід, суцільнозварний із приєднувальними патрубками під зварювання. Завдяки цьому він не потребує технічного обслуговування та ремонту. Приєднувальні патрубки крана дозволяють приварити його безпосередньо до трубопроводу, тим самим зменшити вартість монтажних робіт.
Замовляйте cтандартнопрохідний, приварний кран Breeze 11с31п DN100/80, PN25 прямо зараз і ми відправимо його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам по номеру нижче.
Контактные данные для заказов:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Breeze |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 11.5 кг |
| Вхідний діаметр | 5" |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Клас герметичності | А |
| Колір | Помаранчевий |
| Максимальна робоча температура | 180 град. |
| Максимальний робочий тиск | 25 бар |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Робоче середовище | Вода |
| Тип затвору | Кульовий |
| Тип приєднання | Під приварення |
| Умовний прохід | 100 мм |