4 750 ₴






Насоси цієї серії призначені для перекачування чистої води та можуть застосовуватися: для побутового використання під час водопостачання зі свердловин і резервуарів, для перекачування води в резервуари, для зрошувальних систем, для автоматичного подавання води спільно з невеликими резервуарами під час використання керівної автоматики (керівні реле, контролери тиску).
Характеристики:
Комплект постачання:
Замовляйте глибинний насос Кенле 3SR1/20-0.75 + 10м кабеля та пульт прямо зараз і ми отправим його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам за номерами нижче.
Контактні дані для замовлень:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kenle |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальна пропускна здатність | 2.8 куб.м/год |
| Максимальна глибина занурення | 60 м |
| Перекачувані середи | Чиста вода |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 0.75 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна пропускна здатність | 2.8 куб.м/год |
| Довжина кабелю, м | 10 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 75 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальний напір | 73 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |