1 099 ₴






Занурювальний вібраційний насос N.E.K. VMPn140 (Малюк) з одним клапаном і нижнім забором води, виготовлений у Польщі, призначений для подачі прісної води з різних водойм і трубчастих свердловин діаметром від 10 см. Ідеально підходить для поливу саду та городу, а також для водопостачання ділянки й будинку.
Переваги:
Характеристики:
Комплект постачання:
Замовляйте вібраційний заглибний насос NEK VMPn140 прямо зараз і ми відправимо його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або теелфонуйте нам по номеру нижче.
Контактные данные для заказов:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NEK |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 3.1 кг |
| Вид насоса | Вібраційний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна глибина занурення | 40 м |
| Максимальний напір | 72 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Пропускна здатність | 1.1 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 20 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 7.5 м |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX8 |