860 ₴

Вібраційний насос Werk VM70 (Малюк) з верхнім забором польського виробництва може використовуватися для забезпечення подавання прісної води з водойми, а також свердловин трубчастого типу (якщо їхній діаметр більший 10 см). Підійде для забезпечення поливання саду або городу, а також ділянки біля будинку або водопостачання самого будинку.
Переваги:
Характеристики:
Комплект постачання:
Замовляйте Одноклапанний вібраційний насос Werk VM70 із верхнім забором для колодязя польського виробництва прямо зараз і ми відправим його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам за номерами нижче.
Контактні дані для замовлень:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Werk |
| Вид насоса | Вібраційний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 70 м |
| Пропускна здатність | 1.5 куб.м/год |
| Споживана потужність | 320 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Вага | 3.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX8 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 7 м |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Ні |