Обприскувач акумуляторний Forte CL-12A - сучасний апарат, призначений для боротьби з шкідниками, бур'янами і хворобами рослин. Призначений для використання, як на маленьких присадибних ділянках, так і в професійних цілях на великих площах. Модель оснащена діафрагмовим насосом, що живиться від акумуляторної батареї ємністю 8А*год. Максимальна тривалість роботи при повній зарядці акумулятора становить 4 годин роботи. Цього цілком вистачає для комфортного користування. Зручність в роботі забезпечується зручним наплічним ременем ранцевого типу. Обприскувач Forte CL-12A подарує Вам тільки позитивні емоції від роботи.
ОСОБЛИВОСТІ:
висока ємність батареї;
ергономічний дизайн;
мала вага і компактні розміри;
контроль зарядки акумулятора вольтметром;
регулятор обертів двигуна.
Замовляйте обприскувач акумуляторний Forte CL-12A прямо зараз і ми відправимо його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам за номерами нижче.
Контактні дані для замовлень:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Дальність/радіус обприскування | 12 м |
| Об'єм бака | 12 л |
| Довжина розпилювальної трубки | 110 см |
| Загальна вага | 6.2 кг |
| Максимальна температура рідини, що розпилюється | 35 град. |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Тривалість автономної роботи | 4 годин |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |