1 815 ₴

Призначення та сфера застосування
Душовий трап лінійний із нержавіючої сталі з комбінованим затвором призначений для швидкого та ефективного відведення великого об’єму води з максимальною пропускною здатністю до 30 літрів за хвилину.
Основні характеристики та особливості:
Характерною рисою зливу є двостороння кришка, яка дозволяє адаптувати дизайн зливу під інтер’єр приміщення. На одну сторону кришки можна приклеїти плитку, що забезпечує гармонійне поєднання з декором підлоги. У разі необхідності, кришку можна перевернути, щоб отримати стильну чорну скляну поверхню, яка додасть елегантності та сучасного вигляду душовій зоні. Трап із чорним склом практичний, на ньому не видно бризок, гартоване скло дуже міцне. І виглядає душова з таким трапом дуже оригінально та індивідуально.
Сфера застосування:
Особливості конструкції:
Цей трап є універсальним рішенням для сучасних душових кімнат, забезпечуючи довговічність, зручність у догляді та надійний захист від неприємних запахів.
Замовляйте Трап для душу FD08-70х500 GLASS BLACK з нержавіючої сталі та скляною панеллю прямо зараз і ми отправим його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам за номерами нижче.
Контактні дані для замовлень:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення сифона | Для душового кута, Для душової кімнати |
| Монтаж | В пол |
| Швидкість зливу | 30 літр/хв |
| Діаметр зливу | 40 мм |
| Колір | Чорний |
| Вага | 0.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 500 мм |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Нержавіюча чашка | Так |
| Трап-решітка для зливу | Так |