Шланг "голка" – елемент комплектуючого змішувача, використовується для максимально зручного та простого підключення санітарно-технічної техніки та обладнання до місця роздачі води. Одна сторона шланга має короткий та гострий наконечник. Основа виконана з харчової гуми зразка EPDM, обжим та обмотка – нержавіюча сталь.
Замовляйте Шланг-голка Gross М10*1/2 0,8 м, довга, для змішувача прямо зараз і ми відправимо її вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам за номерами нижче.
Контактні дані для замовлень:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gross |
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішній діаметр підводки | 15 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Матеріал шланга | Нержавіюча сталь |
| Призначення гнучкої підводки | Для змішувачів |
| Зовнішній діаметр підводки | 10 мм |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Підключення гнучкої підводки | |
| Внутрішня різьба | 1/2" |