Резервне електроживлення за відсутності центрального енергопостачання можливе з безперебійником Aruna UPS 500 та LiFePO4 акумулятором. Він може постачати не тільки дрібну побутову техніку, але й опалювальні котли, електромотори, електричні насоси. Прилад також запобігає негативному впливу мережевих стрибків на працездатність, завдяки можливості перетворювати їх на 220В.
Особливості:
Замовляйте комплект для беcперебійного живлення ДБЖ ARUNA + АКБ UPS 500 з LiFePO4 акумулятором на 1280 Вт/год прямо зараз і ми отправим його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам за номерами нижче.
Контактні дані для замовлень:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARUNA |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Індикація | Цифрова |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Технічні характеристики | |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Струм заряду | 50 А |
| Максимальна вхідна напруга | 12.8 В |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Вихідна потужність | 300 Вт |
| Допустима пікова потужність | 300 Вт |
| Максимальна потужність | 300 Вт |
| ККД, не менше | 80 % |
| Час перемикання | 4 мс |
| Напруга акумулятору | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 380 мм |
| Вага | 7.8 кг |
| Захист | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |