Латунний нікельований згін для з'єднання елементів трубопроводу рівного діаметра. Фітинг складається з двох частин: накидної гайки та корпусу. Різьба внутрішня з переходом на зовнішню, циліндрична трубна. Корпус шестигранної форми, під гайковий ключ.
Замовляйте з`єднання під ключ (американку) 50 STA прямо зараз і ми відправимо його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам по номеру нижче.
Контактні данні для замовлень:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | STA |
| Країна виробник | Україна |
| Вид американки | Пряма |
| Діаметр різьблення другого торця | 2"Н |
| Діаметр різьблення першого торця | 2" |
| Матеріал американки | Латунь |
| Покриття | Латунь |
| Робоче середовище | Повітря, Газ, Вода, Рідке середовище, Неагресивне середовище |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Умовний прохід | 40 мм |
| Колір | Жовтий |
| Основні | |
| Діаметр відведення | 50 мм |
| Різь відведення | 2"Н |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр різі вихідної отвори | 2"Н |
| Матеріал перехідника | Латунь |