1 245 ₴
1 095 ₴
-12%Циркуляційний насос Wetron 25-4-130 (774313) являє собою тришвидкісний циркуляційний насос, призначений для систем опалення і систем теплої підлоги з постійною або низькою змінною витратою. За допомогою звичайного перемикача ви можете встановити бажану швидкість обертання залежно від споживання мережі.
Переваги:
Характеристики:
Комплект постачання:
Замовляйте циркуляційний насос Wetron 25-4-130 (774313) прямо зараз і ми отправим його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам за номерами нижче.
Контактні дані для замовлень:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wetron |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 2.4 кг |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Максимальний напір | 4 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | 2 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Так |
| Споживана потужність | 93 Вт |
| Пропускна здатність | 4 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 130 мм |
| Довжина мережевого шнура | 0.7 м |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Тип ротора | Мокрий |