Насос відцентровий багатоступінчастий Optima MH-N 900INOX 0,9 кВт нержавіючі колеса застосовується для перекачування води або іншої нейтральної рідини з температурою від 0 до 35°С. Завдяки низькому рівню шуму, насос отримав широке застосування в системах підвищення тиску для господарсько-побутового призначення, систем фільтрації, наповнення ємностей, мембранних баків, систем поливу та миття автомобілів.
Optima MH-N 900INOX 0,9 кВт має конструкцію, при якій кілька робочих коліс послідовно встановлені один за одним у корпусі з нержавіючої сталі і ступінчасто підвищують тиск.
Переваги:
Характеристики:
Матеріали:
Замовляйте відцетровий насос Optima MH-N 900INOX прямо зараз і ми відправимо його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам за номером нижче.
Контактні данні для замовленнь:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Optima |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 12.7 кг |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Глибина до дзеркала води | 7 м |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Максимальний напір | 40 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Пропускна здатність | 8 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Чавун |