Насос відцентровий Optima JET 80S-PL 0,8 кВт нержавіюча сталь - призначений для перекачування чистої води та хімічно неагресивних рідин. Може застосовуватися в побуті та промисловості, для автоматичної подачі води в комплексі з резервуарами та автоматичними агрегатами підтримки тиску, для поливу городів, садів тощо. Встановлювати в місцях захищених від атмосферного впливу.
Optima JET 80S-PL 0,8 кВт нержавіюча сталь - це насос відцентрового типу з одним робочим колесом. Тиск у відцентрових насосах створюється завдяки відцентровій силі, що виникає при дії лопаток робочого колеса на рідину. Глибина підняття води до 9м досягається завдяки ежектору (трубці Вентурі) встановленому в корпусі насоса. Рідина, що всмоктується, лише частково подається в нагнітальний патрубок. Частина води, що залишилася, рециркулює через ежектор, який будучи з'єднаний з камерою всмоктування, створює в ній розрідження, необхідне для підняття води. Перед запуском необхідно залити воду в насосну частину. Завдяки системі Вентурі вирішується проблема перекачування рідин із вмістом повітря.
Конструктивні особливості:
Технические характеристики:
Заказывайте відцентровий насос Optima JET 80S-PL прямо сейчас и мы отправим его вам сегодня! Для оформления заказа нажимайте кнопку "Купить" или звоните нам по номеру ниже.
Контактные данные для заказов:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Optima |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 9.8 кг |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Глибина до дзеркала води | 9 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Максимальний напір | 40 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Пропускна здатність | 3 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун, Нержавіюча сталь |