10 700 ₴





Насос Pedrollo PLURIJET 4/80 рекомендуються для перекачування води навіть в присутності повітря змішаного з рідиною, що перекачується і хімічно неагресивних рідин для матеріалів, з яких виготовлений насос.
Завдяки безшумності, низькому споживанню енергії і надійності вони рекомендуються для застосування в побуті і в комунальному господарстві, зокрема, для підвищення тиску і подачі води в поєднанні з системами підтримки тиску, для перекачування дощових вод, в іригаційних системах і т.д.
Насос для поливу Pedrollo PLURIJET 4/80 повинен встановлюватися в закритих приміщеннях або ж в місцях, захищених від атмосферного впливу.
Переваги:
Характеристики:
Замовляйте поверхневий насос PLURIJETm 4/80-X прямо зараз і ми відправимо його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам на номери нижче.
Контактні данні для замовленнь:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 8.6 кг |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина до дзеркала води | 9 м |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Максимальний напір | 50 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Так |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Пропускна здатність | 4.8 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |