9 499 ₴
9 485 ₴




Самовсмоктуючі насоси Pedrollo серії JSW рекомендуються для перекачування чістойв оди або хімічно неагресивних рідин.
Мають побутове і промислове приминение для водопостачання, підвищення тиску, автоматичного поливу.
Завдяки надійності, простоті в експлуатації і економічності, ці насоси широко використовуються, перш за все в побуті, зокрема, в складі насосних станцій.
Самовсмоктуючі насоси JSW підійдуть навіть для перекачування води в присутності повітря змішаного з нею.
Pedrollo JSWm 2C – самовсмоктуючий насос "JET" з чавуну. Повністю оновлена модель: знижений рівень шуму, покращені гідравлічні характеристики і здатність самовсмоктування, зменшено енергоспоживання двигуна.
Установка насоса повинна проводитися в закритих приміщеннях або ж в місцях, захищених від атмосферного впливу.
Характеристики:
Замовляйте насос Pedrollo JSWm 2C 0,75 кв Італія оригінал насос самововує, центробільний поверхневий для води прямо зараз і ми відправимо його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам на номери нижче.
Контактні данні для замовленнь:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 13 кг |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина до дзеркала води | 9 м |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Максимальний напір | 47 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Так |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Пропускна здатність | 4.2 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність (W) | 750 |
| Частота струму | 50 |