Самовсмоктуючі електронасоси PEDROLLO серії JCR рекомендуються для перекачування чистої води або хімічно неагресивних рідин.
Мають побутове і промислове приминение для водопостачання, підвищення тиску, автоматичного поливу.
Завдяки надійності, простоті в експлуатації і економічності, ці насоси широко використовуються, перш за все в побуті, зокрема, в складі насосних станцій.
Самовсмоктуючі насоси JCR підійдуть навіть для перекачування води в присутності повітря змішаного з нею.
Установка насоса повинна проводитися в закритих приміщеннях або ж в місцях, захищених від атмосферного впливу.
Переваги:
Характеристики:
Замовляйте самовсмоктуючий поверхневий насос Pedrollo JCRm 1A прямо зараз і ми відправимо його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам на номери нижче.
Контактні данні для замовленнь:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 7.8 кг |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина до дзеркала води | 7 м |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Максимальний напір | 43 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Так |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Пропускна здатність | 3.6 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |