2 230 ₴







Заглибний фекальний Delta ADR 1.1 кВт без поплавця подрібнювачем для каналізації та дренажу
Фекальні насоси серії DELTA ADR призначені для відкачування фекальних і дренажних вод, у разі потреби осушити затоплені підвальні приміщення від дощових і ґрунтових вод. Часто застосовуються для відведення легко забруднених (вмикання не більш ніж 30 мм) рідин з різного роду стічних канав і домашніх басейнів. Фекальні насоси добре зарекомендували себе і в побуті, і в промисловості.
Також насоси можуть слугувати як агрегат для зрошення в сільському господарстві городів і садів, для перекачування води з колодязів, будь-яких водойм і джерел. Температура довкілля суворо має бути не нижчою за +1 °C.

Характеристики:
Замовляйте насос фекальний Delta ADR 1.1 кВт без поплавця з подрібнювачем для каналізації та вигрібних ям прямо зараз і ми відправимо його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам на номери нижче.
Контактні данні для замовленнь:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delta |
| Вага | 10.5 кг |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр перекачуваних частинок | 3 мм |
| Якість води | Брудна |
| Максимальний напір | 10 м |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Пропускна здатність | 10 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Встановлення насоса | Вертикальна |