3 070 ₴








Фекальний насос з ножем Wisla ASD2-2,6 кВт A
Сфера застосування
Дренажно фекальні насоси використовуються для викачування вигрібних ям, колодязів, стічних вод
Наявність різального ножа в насосі допомагає перемелювати грубі частинки
Конструктивні характеристики:
- корпус насоса з чавуну
- робоче колесо одноканальне, закритого типу з чавуну.
- Двигун асинхронний, однофазний, закритого типу, зовні вентильований із вбудованою в обмотку тепловим захистом.
- вал насоса з неіржавкої сталі
- механічне ущільнення з керамографіту з олійним з автором
- комплектуються датчиком рівня води та може працювати в автоматичному режимі
Характеристики:
Потужність: 2600 Вт
Напруга: 220 В
Частота: 50 Гц
Максимальний розмір частинок: 25 мм
Продуктивність до: 10 м3/год
Напор до: 10 м
Глибина занурення: 5 м
Діаметр приєднувального патрубка: 2"
Матеріал: чавун
Максимальна температура рідини: 40 °С
Тип захисту: IP 68
Вага: 16.4 кг
Гарантія: 12 місяців
Країна-виробник: Китай
Замовляйте фекальний дренажний насос Wisla ASD2-2,6 кВт з ножем та поплавком для викачування вигрібних ям колодязів прямо зараз і ми відправимо її вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам на номери нижче.
Контактні данні для замовленнь:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wisla |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 14 кг |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр перекачуваних частинок | 25 мм |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Максимальний напір | 10 м |
| Підвищення тиску | Ні |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Пропускна здатність | 10 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота | 50 Гц |
| Конструктивні особливості | |
| Ріжуча насадка | Так |