1 007 ₴






Одноклапанний вібраційний заглибний насос WERK VM-70 з верхнім забором польського виробництва може використовуватися для забезпечення подавання прісної води з водойми будь-якого типу, а також свердловин трубчастого типу діаметром більше 102 мм. Його використовують як насос для поливу, насос для свердловини, насос для колодязя або криниці
Принцип роботы вібраційного насоса доволі простий, рідіина переміщуеться завдяки постійному руху поршня всередині корпуса. Однак, важливо памʼятати, що використовувати їх у нових свердловинах може створювати ризик обвалу стінок а в колодязях може замулювати воду через особливості роботи.
Переваги:
Характеристики:
Комплект постачання:
Замовляйте вібраційний заглибний насос WERK VM-70 (32314) одноклапанний прямо зараз і ми відправимо його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам за номерами нижче.
Контактні дані для замовлень:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 3.4 кг |
| Вид насоса | Вібраційний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Якість води | Чистий |
| Максимальний напір | 70 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 320 Вт |
| Пропускна здатність | 1.08 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 7.5 м |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX8 |