950 ₴


Ключові особливості
Характеристики:
Замовляйте картридж з поліпропіленової нитки Ecosoft BB20 4.5"х20" 20 мкм прямо зараз і ми відправимо його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам за номером нижче.
Контактні данні для замовленнь:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECOSOFT |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 250 мм |
| Діаметр | 60 мм |
| Призначення комплектуючого | Магістральний фільтр, Фільтр зворотного осмосу |
| Рейтинг фільтрації | 20 мкм |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Змінний фільтруючий елемент |
| Типорозмір картриджа | 4,5"х20" |
| Ширина | 60 мм |