48 ₴
42 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 89 ₴
-12%Ключові особливості
Характеристики:
Замовляйте картридж зі спіненого поліпропілену Ecosoft 2.5х10 10 мкм прямо зараз і ми відправимо його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам за номером нижче.
Контактні данні для замовленнь:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECOSOFT |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 250 мм |
| Діаметр | 60 мм |
| Призначення комплектуючого | Магістральний фільтр |
| Рейтинг фільтрації | 10 мкм |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Змінний фільтруючий елемент |
| Типорозмір картриджа | 2,5"х10" |
| Ширина | 60 мм |