2 860 ₴





Дренажний насос NEK P-233 AL з поплавком призначений для перекачування брудної води. Відмітною рисою насоса є висока продуктивність (208 л/хв) і великий напір. Потужність мотора складає 2600 Вт, що з запасом вистачає для продуктивної роботи тривалий час. Насос має надійні гумові ущільнення та комплектується автоматичним поплавком, який допоможе стежити за рівнем води і уникнути поломок двигуна. Основною характеристикою насоса є повне занурення у воду - колодязь, водойма або свердловина.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NEK |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 13.9 кг |
| Вид насоса | Фекальний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр перекачуваних частинок | 10 мм |
| Якість води | Брудна |
| Максимальний напір | 18 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Пропускна здатність | 12.5 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 35 град. |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 7 м |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP68 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Ріжуча насадка | Так |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | З поплавком |