Шланг садовий Tecnotubi Euro Guip Black діаметром 12 мм (1/2") довжиною 25 метрів виготовлений з полівінилхлориду високої якості, стійкий до впливу води та водорозчинних добрив. Міцний зовнішній шар захищає його від пошкодження ультрафіолетовим віпромінюванням, зношування та різних механічних пошкоджень. Середній шар шлангу - це армована оплітка з міцного синтетичного волокна, яка дарує стійкість до високого тиску до 8 атмосфер та стійкість на разрив. Внутрішній шар майже не створює супротив потоку води, запобігає розмноженню водоростей та бактерій, не містить в своєму складі шкідливих домішків.
Замовляйте шланг для поливу Tecnotubi "Euro Guip Black" d1/2 довжиною 25 метрів прямо зараз і ми відправимо його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам на номери нижче.
Контактні данні для замовленнь:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tecnotubi |
| Країна виробник | Італія |
| Армований шланг | Так |
| Вид товару | Шланг |
| Діаметр | 12 мм |
| Діаметр шланга (") | 1/2" |
| Довжина | 25 м |
| Довжина бухти | 20 м |
| Кількість шарів | 3 |
| Матеріал шланга | ПВХ |
| Робочий тиск | 6 атм |
| Стан | Новий |
| Товщина стінки | 1.8 мм |
| Колір | Чорний |