Шланг садовий Tecnotubi Orange Professional діаметром 19 мм (3/4") довжиною 25 метрів виготовлений з високоякіснного ПВХ, стійкий до впливу води та різних видів добрив. Щільний зовнішній шар захищає його від впливу сонячних променів, зношування та інших механічних пошкоджень. Армоване обплетення середнього шару шланга виготовлене з міцного синтетичного волокна що робить його стійким до лінійних навантажень на розрив та дозволяє експлуатувати при робочому тиску до 12 атмосфер. Внутрішній шар практично не створює опору для потока води, запобігаючи розмноженню водоростей та бактерій. Вміст шкідливих домішків в складі складає >0,1%.
Замовляйте шланг для поливу Tecnotubi "Orange Professional" d3/4 довжиною 25 метрів прямо зараз і ми відправимо його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам на номери нижче.
Контактні данні для замовленнь:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tecnotubi |
| Країна виробник | Італія |
| Армований шланг | Так |
| Вид товару | Шланг |
| Діаметр | 19 мм |
| Діаметр шланга (") | 3/4" |
| Довжина | 25 м |
| Довжина бухти | 20 м |
| Кількість шарів | 3 |
| Матеріал шланга | ПВХ |
| Робочий тиск | 10 атм |
| Стан | Новий |
| Товщина стінки | 3.2 мм |
| Колір | Синій |